Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Rel@x
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-01-20
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#51 2007-01-22 19:57

Re: Superserijos

Sveiki mane sužavejo tos superserijos smile Tai va norejau paklausti patarimo  kokia butu galima programa susidaryti namu salygomis smile ( turiu stanga suoliuka, galima kampu, hantelius, skersini big_smile ir kaip ir viskas smile ) butu labai gerai jei kas padetu wink

Neprisijungęs

 
mantttas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-16
Žinutės: 34
Atsiliepimai: 0

#52 2009-08-11 16:34

Re: Superserijos

stanga_v_r sveiki bandysiu treniruotis super serijom smile ar tiktu toks derinys krutine stangos spaudimas+puloveris  ar galima duogiau setu per viena treniruote padaryt nepersitreniruojant pvz  stangos spaudimas+puloveris4x8  po to bicas  po to vel supersetas stangos spaudimas kampu+lygiagrietes 4x8

   ir koks turetu butu polsis tarp setu ?  stanga

Paskutinį kartą taisė mantttas (2009-08-11 16:35)

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#53 2009-08-11 17:11

Re: Superserijos

mantttas rašė:

stanga_v_r sveiki bandysiu treniruotis super serijom smile ar tiktu toks derinys krutine stangos spaudimas+puloveris  ar galima duogiau setu per viena treniruote padaryt nepersitreniruojant pvz  stangos spaudimas+puloveris4x8  po to bicas  po to vel supersetas stangos spaudimas kampu+lygiagrietes 4x8

   ir koks turetu butu polsis tarp setu ?  stanga

kiek stazas?

Neprisijungęs

 
mantttas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-16
Žinutės: 34
Atsiliepimai: 0

#54 2009-08-11 17:37

Re: Superserijos

CLuB rašė:

mantttas rašė:

stanga_v_r sveiki bandysiu treniruotis super serijom smile ar tiktu toks derinys krutine stangos spaudimas+puloveris  ar galima duogiau setu per viena treniruote padaryt nepersitreniruojant pvz  stangos spaudimas+puloveris4x8  po to bicas  po to vel supersetas stangos spaudimas kampu+lygiagrietes 4x8

   ir koks turetu butu polsis tarp setu ?  stanga

kiek stazas?

2metai su puse kazkur smile

Neprisijungęs

 
Lauryz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-20
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#55 2009-08-11 20:21

Re: Superserijos

Pora klausimu :

1. Kodel darant su hanteliais krutine reikia daryt daugiau pakartojimu ?
2. Ar verta man dar daryt super serijas jai as tik ~4men lankau kluba.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#56 2009-08-11 21:52

Re: Superserijos

Lauryz rašė:

Pora klausimu :

1. Kodel darant su hanteliais krutine reikia daryt daugiau pakartojimu ?
2. Ar verta man dar daryt super serijas jai as tik ~4men lankau kluba.

1. Jei apie spaudima hanteliu kalbi tai nebutinai daugiau.
2. Neverta, pasilik tai ateiciai.

Neprisijungęs

 
mantttas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-16
Žinutės: 34
Atsiliepimai: 0

#57 2009-08-12 10:12

Re: Superserijos

nu kaip jums tokios  supersetu treniruotes

Pirmadienis
Krutine bicas

Puloveris+Stangos spaudimas4x8

  Bicas

  Stangos spaudimas kampu+ Suvedimas su lynais 4x8

  Bicas


  Antradienis

  Kojos

  Koju tiesimas atsidedus + Pritupimai 4x8

  Mirties trauka

   Koju spaudimas+ Koju lengimas antgal atsigulus 4x8


   ketvirtadienis

    nugara

    Prisitraukimai +Lyno traukimas4x8
     Hantelio trauka+ Lyno trauka is virsaus 4x8

      Blauzda+trapecija 4x8

    Penktadienis
Tricepsas dilbis peciai

    Pranzuziskas spaudimas + stangos spaudimas siaurai 4x8
    Lyno trauka zemyn+ ranku tiesimas staklese

     Spaudimas pecems +Mostai i salis 4x8
     Staangos kelimas siaurai+ mostai su lynu 4x8
      Dilbis

     nu kaip gal kanors reiktu pakeisti ? smilehanteliai

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#58 2009-08-12 12:49

Re: Superserijos

2 men sportuoji o jau supersetais varyt nori. pasportuok ilgiau tada galesi, nes dabar naudos nebus ir taip darbiniai mazi... o papumpuoti visada spesi smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#59 2009-08-12 18:23

Re: Superserijos

mantttas rašė:

nu kaip jums tokios  supersetu treniruotes

Pirmadienis
Krutine bicas

Puloveris+Stangos spaudimas4x8

  Bicas

  Stangos spaudimas kampu+ Suvedimas su lynais 4x8

  Bicas


  Antradienis

  Kojos

  Koju tiesimas atsidedus + Pritupimai 4x8

  Mirties trauka

   Koju spaudimas+ Koju lengimas antgal atsigulus 4x8


   ketvirtadienis

    nugara

    Prisitraukimai +Lyno traukimas4x8
     Hantelio trauka+ Lyno trauka is virsaus 4x8

      Blauzda+trapecija 4x8

    Penktadienis
Tricepsas dilbis peciai

    Pranzuziskas spaudimas + stangos spaudimas siaurai 4x8
    Lyno trauka zemyn+ ranku tiesimas staklese

     Spaudimas pecems +Mostai i salis 4x8
     Staangos kelimas siaurai+ mostai su lynu 4x8
      Dilbis

     nu kaip gal kanors reiktu pakeisti ? smilehanteliai

Ne keist, o kita programa imt, neisradinek dviracio geriau.

Neprisijungęs

 
CaFa
Kalbus dalyvis
Vietovė: Namai
Registravosi: 2008-03-13
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#60 2010-03-10 16:14

Re: Superserijos

Aš galvoju ar įmanoma būtų padaryti superset'a krūtinei?
Nes pastebėjau, jog supersetai dažniausiai, ar net visada, daromi su krūtine ir nugara. Bet man tai beryšio, kaip galima viena diena daryti ir krūtine ir nugara...
Pvz. jei sujungčiau ant lygaus suoliuko su hanteliais ir ant 90 laipsnių su hanteliais krūtine, ar normalu taip? Kas bandėt?

Paskutinį kartą taisė CaFa (2010-03-10 16:42)

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#61 2010-03-10 17:45

Re: Superserijos

CaFa rašė:

Aš galvoju ar įmanoma būtų padaryti superset'a krūtinei?
Nes pastebėjau, jog supersetai dažniausiai, ar net visada, daromi su krūtine ir nugara. Bet man tai beryšio, kaip galima viena diena daryti ir krūtine ir nugara...
Pvz. jei sujungčiau ant lygaus suoliuko su hanteliais ir ant 90 laipsnių su hanteliais krūtine, ar normalu taip? Kas bandėt?

Nebandes nezinosi smile

Neprisijungęs

 
CaFa
Kalbus dalyvis
Vietovė: Namai
Registravosi: 2008-03-13
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#62 2010-03-10 18:38

Re: Superserijos

Šiaip darau supersetus jau labai seniai, tik arba bicui/tricui arba peciams. Tai galvoju gal ir krutinei iseitu. Bet, kai pagalvoji nesamonė gautusi, pervargtum.

P.S tai ir patvirtino bodybuilding forume.

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#63 2010-03-10 18:42

Re: Superserijos

CaFa rašė:

Šiaip darau supersetus jau labai seniai, tik arba bicui/tricui arba peciams. Tai galvoju gal ir krutinei iseitu. Bet, kai pagalvoji nesamonė gautusi, pervargtum.

P.S tai ir patvirtino bodybuilding forume.

Supersetu ar trisetu pastoviai negalima daryti. Istikro krutinei daryt toki superseta kaip tu, kad sakei nematau prasmes, imi ir daugiau pakartojimu padarai arba drop seta ir uzpompuoji..

Neprisijungęs

 
CaFa
Kalbus dalyvis
Vietovė: Namai
Registravosi: 2008-03-13
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#64 2010-03-10 19:20

Re: Superserijos

Nu jo, tesingai. Beje dėl drop set'o. Tai imant mažesnį svorį, po pirmo darymo su normaliu, kiek kartu reikia padaryti? Nes aš darau kiek pajėgu, t.y kol rankos nukrenta smile Neišeina padaryti tiek kiek su normaliu svoriu, nes pakerta.

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#65 2010-03-10 19:37

Re: Superserijos

CaFa rašė:

Nu jo, tesingai. Beje dėl drop set'o. Tai imant mažesnį svorį, po pirmo darymo su normaliu, kiek kartu reikia padaryti? Nes aš darau kiek pajėgu, t.y kol rankos nukrenta smile Neišeina padaryti tiek kiek su normaliu svoriu, nes pakerta.

Jo iki negalejimo darai.

Neprisijungęs

 
Riciukasss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-04-14
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#66 2010-05-14 22:21

Re: Superserijos

Sveikuciai wink Turiu programoje SUPER SERIJA.Hanteliu kelimas i sonus pasilenkus 3 x 10
                                                                   Atsistojus mostai y salis 3 x 9. ir jeigu gerai supratau tai padarau pirma pratima viena serija tada is karto einu prie antro,padarius antra pailsim apie 30 sekundziu ir toliau darom ar viskas teisngai cia pas manes?

Neprisijungęs

 
INč
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-07
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#67 2010-06-13 15:07

Re: Superserijos

Sveiki, ką manote apie superserijas? Matosi rezultatai raumens augime, išdirbime? (man jėga nesvarbu). Pats bandęs superserijas, bet mečiau nepraėjus savaitei, ne dėlto, kad tingėjau ar nesugebėjau, bet dėlto, kad sporto salė kurioje sportavau buvo maža, o žmonių nemažai. Dabar atsirado galimybė sportuoti kitur, taigi galvojau pabandyti superserijas dėl šiokios tokios laiko stokos ir rezultatų nesikeitimų. Šią imiau iš vienos lietuviškos papildų internetinės parduotuvės:
                               
http://www.maistassportui.lt/lt?cid=243

Ką manote apie šitą programą? Jei turite geresnių arba žinote nuorodų į jas - pasidalinkit, būčiau dėkingas. smile

Neprisijungęs

 
Miracle
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-30
Žinutės: 1399
Atsiliepimai: 3

#68 2010-06-13 15:15

Re: Superserijos

Riciukasss rašė:

Sveikuciai wink Turiu programoje SUPER SERIJA.Hanteliu kelimas i sonus pasilenkus 3 x 10
                                                                   Atsistojus mostai y salis 3 x 9. ir jeigu gerai supratau tai padarau pirma pratima viena serija tada is karto einu prie antro,padarius antra pailsim apie 30 sekundziu ir toliau darom ar viskas teisngai cia pas manes?

taip tik po superserijos bus per mazai laiko atsigauti 30s

Neprisijungęs

 
Miracle
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-30
Žinutės: 1399
Atsiliepimai: 3

#69 2010-06-13 15:18

Re: Superserijos

INč rašė:

Sveiki, ką manote apie superserijas? Matosi rezultatai raumens augime, išdirbime? (man jėga nesvarbu). Pats bandęs superserijas, bet mečiau nepraėjus savaitei, ne dėlto, kad tingėjau ar nesugebėjau, bet dėlto, kad sporto salė kurioje sportavau buvo maža, o žmonių nemažai. Dabar atsirado galimybė sportuoti kitur, taigi galvojau pabandyti superserijas dėl šiokios tokios laiko stokos ir rezultatų nesikeitimų. Šią imiau iš vienos lietuviškos papildų internetinės parduotuvės:
                               
http://www.maistassportui.lt/lt?cid=243

Ką manote apie šitą programą? Jei turite geresnių arba žinote nuorodų į jas - pasidalinkit, būčiau dėkingas. smile

Superserijom tai piknaudziauti negalima tokiu treniruociu uztenka karta i menesi , kad pramusti augima jei jis buna sustojas

Neprisijungęs

 
Marciu5
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-29
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#70 2011-08-09 00:56

Re: Superserijos

Sveiki, siandien maciau kai vienas zmogus salel dare superserijas tai pamasciau gal butu ir man neblogai, nes esu sustojes visiskai, dariau 3 sav pertrauka bet nelabai padejo. beto dabar laikas man keist treniruote. Gal galetumet pasiulyt kokia superseriju treniruote, 4 kartam per savaite? Buciau labai dekingas smile

Neprisijungęs

 
sauliusxs
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-31
Žinutės: 13
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#71 2012-04-22 17:19

Re: Superserijos

Apitiksliai pries 10 metu, kai tik pradejau kacialintis, mano akims ikliuvo straipsnis, zadantis ranku padidejima 2-3 cm per viena para. Tomis dienomis buvai pasirenges suvalgyt gyva varle, kad tik tapt didesniu, taip kad mes su mano draugeliu, tokiu pat pakvaisusiu kaip ir as, be susimastimu pradejom atlikinet programa is 90 setu. Kiekviena valanda mes darem po 3 supersetus bicepsui ir tricepsui, o paskui valandos vidury, po 30 minuciu, po 2 supersetus. Valgi mes paemem su savim i sale ir valgem tiesiai tarp treneruokliu. Kankinimas tesesi 9 valandas is eiles! Taciau kai pradejom matuot rankas centimetru, jis is tikruju parode zadeta padidejima! Mes abu dadejom ranku apimciai po 2.5 cm! Po savaites rankos tapo mazesnes puse cm, bet 2 cm pasiliko su mumis amzinai!
Tomis dienomis del atsitikimo man nekylo klausimu. Bet tada as is vis mazai del ko susimastydavau. Taciau po keliu metu pradejau vis labiau stebetis del ivykusiojo. Is tikruju, kaip taip? Mums sako, tipo treningas paveikia mikroskopines lasteliu strukturas, ir todel progresas musu sporte turi vezlio tempus. Jei kas ir gali padet, tai steroidai, kurie isikisa i raumens lasteles darba ir paspartina baltimo sinteza. Bet jei daleisti, kad tai tiesa, tai musu turio padidejimas turetu greitai issiberti. Taip, ka mes galejom isauginti musu lastelese per 9 valandas? Bet sito nenutiko. Kame gi paslaptis?
Pas mane atsirado astrus pageidavimas pakartot eksperimenta. Pakartotiniai patirciai as pritraukiau dar keturis rimtus kulturistus. Nenoromis jie sutiko. Sielos gylumoje kiekvienas buvo isitikines absoliucioje sumanimo kvailysteje. Draugeliai tvirtino man, kad rankos auga tik nuo rimto jegos darbo, kad ranku augimas tiesiai susijes su rezultatu auginimu nugaros ir krutines pratimuose, ir kad tik gero vieno cm padidejimui nueina keli metai…

Let’s go-let’s go

Si karta as planavau pumpuot rankas kikvienas 20 minuciu per 5 valandas. Is viso per valanda iseidavo 3 treneruotes, ir pirma susidejo is triju supersetu, antra is dvieju ir paskutine is vieno. Is viso mes turejome padaryti 60 setu. Pratimai numate stangos, hanteliu ir suolo naudojima.
Noriu iskart jus perspeti: kaip jus ne pavargtumet per distancijos viduri, supersetas turi buti doras. Tai reiskia, kad tarp pratimu bicepsui ir tricepsui jus nesiilsit ne sekundes. Tarp supersetu poilsis susideda is 90 sekundziu. Uzlaikyt treneruotes negalima, kitaip jus nespesit pailset pries sekanti isbandyma.
Kai mes patys isbandem pirmuos tris supersetus, paaiskejo kad jiems reikia tiksliai 9 minuciu. Reiskia poilsiui lieka tik 11 minuciu. Is vis tai nemazai, bet prie eksperimento finalo man atrode, tarsi minutes lekia su sekundziu greiciu!
Citinguot nereikia! Jei jus jauciat kad svoris ne jusu jegai, ji reikia sumazint. Bet ir naujas svoris turi mesti issuki jusu valios jegai! Netgi programos pabaigoj pratimu negalima paverst i tuscius ranku mostus!
Startuot as patariu su svoriu, kuris lygus 70% nuo jusu kartinio maksimumo. Nu o toliau spreskit pagal aplinkybes.
Pirmos valandos pabaigoj mes visi ismatavom savo ranku turi. Isejo, jog mes dadejom apytisliai po 1.5 cm itemptoj padety, ir po 2 – atpalaiduotuoj. Paskui matavom rankas kiekviena valanda, nu o programos pabaigoj centimetras rode, kad mes visi dadejom po 2 su biskiu cm atpalaiduojant, ir 2.5 cm itempiant. Pergale? Kaip gi ne taip! Nei vienas is eksperimento dalyviu isskyrus mane netikejo, kad padidejimas pragyvens dar nors para. Svyruojant ir persimetant juokais, kuriuos mes vos istardavom uzsipindavusiu liezuviu, mes nukeliavom i rubine, ir cia paaiskejo, kad nei vienas is musu negali pakelt ranku, kad nusipraust ir nusivalyt dantu! Daugiau nei tas, dar ir visa kita diena mes buvom buklej, kuria is juoko pavadinom ‘statiniu ranku itempimu 120 laipsniu kampu’. Laimei, vakare mes jau galejom islenkti rankas ir ememes nauju matavimu. Mano draugai baisiai nustebo: pas visus rankos paliko po 2 cm padidejima kaip itempiant taip ir atpalaiduojant.
Dar savaite nieks is eksperimento dalyviu netreneravo ranku. Savaites pabaigoj mes padarem naujus matavimus. Ir cia mano draugai, praeje bodybuilding’e ugni ir vandeni, nustebo dar labiau. Kiekvieno rankos biski numete turi, bet vistiek liko didesni nei isankstiniai parodymai 1-1.5 cm! Ir tie nauji padidejimai niekur nedingo ir po menesio!



Mokslo nuomone

Kai as pabandziau aptarti musu eksperimento rezultata su moksliniais protais, nieko protingo as atskimui neisgirdau. Oficialinis mokslas isitikinusi, kad treningas atveda prie miofilamentu baltyminiu plyteliu issiaugimo, is kuriu susideda miofibrilai – baltyminiai lasteliu strukturos. Yr air kita nuomone. Tarytum per sunkiu kruviu veikimo raumens audinys gali susidvejinti, ir tas antras audinys, is pradziu visai tankus, laikui begant igauna turi ir susilygina per stori su audiniais-sengyviais. Taciau sitas spejimas neirodytas patirtimi ir buvo stebetas tik viena karta bandymuose su ziurkemis.

Mano nuomone

Kame gi priezastis? As manau, paaiskinimas slypi tuose pakeitimuose, kurie atsitinka raumenu lastelese per stresinio fizinio apkrovimo veikima. Tiksliai irodyta, kad audinys, lasteles kurio pazeisti perdideliomis pastangomis, pradeda intensyviai sugerti vandeni ir issipusti. Yra moksliniai tyrimai, kurie aptiko lysna skysti raumenyje netgi po savaites nuo fizinio kruvio! Suprantama, Kad laikui begant skystis paliks raumeni, ir ji sugris prie isankstiniu parodimu. Taciau musu atvejy turio padidejimas niekur nedingo. Sito priezastis yra tame, kad po savaites-kitos mes vel emem treneruot rankas, bet jau tradiciskais metodais. Mes vel sugriovem lasteles ir iniciavom nauja vandenio surinkima raumenimi. Tuo paciu mes neleidome raumenims isleisti vandeni ir nuputi. Yra zinoma, kad su vandens buvimu baltymas lasteles viduje auga greiciau. Galbut, skyscio perteklis stimuliavo jau realu mases prieaugi. Taciau uz ta paskutini spejima as jau neatsakau. Tikslus atsakimas – mokslo reikalas.
Tarp kitko, mano spejimai pastume mane prie naujo eksperimento – daugiavalandinio treningo reguliariu pagrindu. Jei sumanysite pasekti, tai va jau bandyta schema. Kartot paros treninga galima ne dazniau vieno karto per tris menesius. Po paros treneruotes reikia paimt pilna savaite poilsiui, ir negalima daryt pratimu rankoms, ir kitu pratimu, kurie duoda rimta kruvi bicepsui ir tricepsui. Kartais vienos savaites neuztenka – rankos tebeskauda. Tada pailsekite dar pora dienu, kol skausmas pilnai nepraeis. Ir tik po to galima pradet treneruot rankas is naujo, bet jau tradiciskai, paprasto splito ribose: 1-2 kartus per savaite.
As neimuosi pranasaut kokiomis taps jusu rankos po tokio treningo metu, taciau 1.5-2 cm po vienos vieninteles paros treneruotes garantuoju. Tai pavyko man, visiems mano draugams, ir reiskia, butinai pavyks jums!





Mini-ciklai sekia vienas paskui kita kiekvienas 20 minuciu per 5 valandas. Tarkim 12.00 – pirmas mini-ciklas, 12.20 – antras, 12.40 – tracias. Tarp supersetu ilsekites 90 sekundziu.


*Pratimas daromas sedint ant suolelio su trumpa tiesia nugara (atlosu)
**Kiekvienas pakartojimas tesiasi 12 sekundziu: 6 sek – virsun, 6 – apacion




Valgio planas

Valgio priemimas daromas karta per valanda. Tai reiskia, kad per 5 treningo valandas jus priimsit valgi 5 kartus.

1 vienas bananas, ryziai, vistos krutinele su astriu tomato padazu
2 tas pats kas ir 1
3 4 virtu vistos kiausiniu, 1 bananas
4 150 g surio su uogomis
5 40g proteino su pienu, 6 aviziniai sausainiai





AR CIA GALI BUTI TIESA RADAU VIENAM STRAIPSNIJA ???
__________________

Paskutinį kartą taisė sauliusxs (2012-04-22 17:37)

Neprisijungęs

 
Alpha
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-04-12
Žinutės: 447
Atsiliepimai: 2

#72 2012-04-22 18:40

Re: Superserijos

Neskaiciau visko, kazkada esu skaites, ispudzio nepadare."vistos krutinele su astriu tomato padazu", 150 g surio su uogomis Butiniausi produktai bico augimui nykstys smile

Paskutinį kartą taisė Alpha (2012-04-22 18:41)

Neprisijungęs

 
Vintilis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-07
Žinutės: 158
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#73 2014-04-05 18:13

Re: Superserijos

Kiek i menesi kartu galima daryti tai paciai raumenu grupei supersetus?

Neprisijungęs

 
mantas1988
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-07-19
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#74 2015-07-20 16:17

Re: Superserijos

Labas. Esu naujokas, man 27m. 185-90. Noreciau gauti programa jeigu kam nesunku. Raumenu masei auginti. Ir jeigu galima kuo lietuviskiau, nes kai kuriu jusu zargonu nelabai suprantu. Dekui:)

Neprisijungęs

 
DayZ
Dažnas senbūvis
Vietovė: TEST-LAND
Registravosi: 2010-10-02
Žinutės: 1114
Atsiliepimai: 3

#75 2015-07-20 16:20

Re: Superserijos

mantas1988 rašė:

Labas. Esu naujokas, man 27m. 185-90. Noreciau gauti programa jeigu kam nesunku. Raumenu masei auginti. Ir jeigu galima kuo lietuviskiau, nes kai kuriu jusu zargonu nelabai suprantu. Dekui:)

Rinkis... http://www.kulturizmas.net/category/treniruotes/

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net